До уваги дослідників та користувачів читального залу !!!

ОГОЛОШЕННЯ !

         Відповідно до наказу Міністерства юстиції України (від 27.06.2018 №2059/5, зареєстрований у Міністерстві юстиції  України 06.07.2018 за №792/32244); «Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 19.11.2013 р.» Відповідно до пп. 2, 3, 4, 5 Розділу V «Організація копіювання документів на замовлення користувача»:

Ø Копіювання документів НАФ може здійснюватися на підставі договору, укладеного між архівом та користувачем. У додатку до договору зазначаються строки дії договору та умови копіювання, пошукові дані одиниць зберігання, документів, що підлягають копіюванню.

Ø Копіювання документів НАФ архів здійснює після оплати користувачем вартості замовлення.

Ø Копії документів НАФ виготовляються архівом відповідно до технічних можливостей архіву.

Ø Обсяги, строки та спосіб виготовлення копій визначаються керівництвом архіву за погодженням із замовником та з урахуванням наявності відповідних технічних засобів і стану документів НАФ, але не можуть перевищувати одного місяця.

Ø Копіювання технічними засобами користувачів здійснюється безконтактними мобільними копіювальними технічними засобами (телефони, фотоапарати, планшетні комп’ютери) без штативів, зйомних об’єктивів, освітлювального обладнання, спалаху,звукових сигналів.

Ø Не дозволяються використання контактних технічних засобів (ручного, планшетного, протяжного сканерів, копірів тощо), фіксуючих та притискних засобів, підручних засобів та докладання фізичних зусиль.